Paddan: I din uppräkning är både slutspel och serielunk med. Det var rätt länge sen vi tog tre poäng i Kempehallen har jag för mig. Jag vet att vi vann med 4-0 för ett par år sen, det var nog senast. Ifjol tog vi 5 poäng i Kempis i lunken, men ingen trea.
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
38% (22)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (15)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
21% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?
I din uppräkning är både slutspel och serielunk med.
Det var rätt länge sen vi tog tre poäng i Kempehallen har jag för mig. Jag vet att vi vann med 4-0 för ett par år sen, det var nog senast. Ifjol tog vi 5 poäng i Kempis i lunken, men ingen trea.