Redigerad kommentar
Björn W:Det förnekar jag inte, tycker bara att det är märkligt att det just är Rönnmark som är den som är närmast vid varenda av de kontroversiella domsluten/ickedomsluten under kvällen.
Sedan så kan man, som en kompis sade, fundera över vad sjutton Sundström gjorde för att få alla sina tior med tanke på hur ofta exempelvis Christian Berglund är framme och gnäller och protesterar hos domarna.

J F K: Om han filmade DÄR är väl tveksamt då Skröder ju är på han, dock så påverkar inte detta att det borde blivit mål.
Men OJ vad han filmade när Nagy åkte ut...
"Domarna gjorde helt rätt som inte godkände målet för han körde över mig. Han ska vara glad att han inte blev utvisad för det."
Detta sagt av gårdagskvällens stora filmstjärna Alexander Salak, som tydligen gjorde sånt intryck på Rönnmark att han senare svalde Salaks filmning med hull och hår.
Redigerad kommentar
Redigerad kommentar
Kolla på Pavel D's mål, påminner starkt om PÅSens, men Pavels blev dömt som mål.