3 PP i rad utan utdelning.... Sen öppna landskap i vårat försvar och vips så har Tingsryd ifrån ingenstans fått en fribiljett in i matchen igen!!! Nu blir det farligt!!!
{8839}: Århundradets hårdaste slagskott rätt upp i krysset. Enligt mina källor noterade samtliga Nhl-scouter hastigheten på skottet och skrev ner Hardegård som top prospect för att värvas till NHL.
Vill bara förtydliga att ingen förening ”godkänner” någonting. Alla har önskemål. Vi har försökt byta till oss så mycket vi kunnat, samt önskat hemmapremiär. Alla önskemål går inte i mål, mycket på grund av så kallade ... | Läs mer
Sen öppna landskap i vårat försvar och vips så har Tingsryd ifrån ingenstans fått en fribiljett in i matchen igen!!!
Nu blir det farligt!!!