Asså hörni, orka tjaffsa om en tackling ?! Själv tyckte jag att den var SKIT FUL !!.. men men , gjort är gjort, vad ska ni göra åt saken nu ?.. Det är väl bättre att vi glömmer detta och börjar fokusera på nästa match ? Känns det inte bättre att kunna slå ut HV, än att sitta och diskutera något som hänt som man gör sig "osäker" på ??..
JonteD: Då jag är medlem har jag precis mailat till valberedningen ([email protected]) och nominerat Jonas Torines till posten som ny ordförande. Om det är fler medlemmar som tycker som jag så följ gärna mitt exempel för att öka ... | Läs mer
Själv tyckte jag att den var SKIT FUL !!.. men men , gjort är gjort, vad ska ni göra åt saken nu ?..
Det är väl bättre att vi glömmer detta och börjar fokusera på nästa match ? Känns det inte bättre att kunna slå ut HV, än att sitta och diskutera något som hänt som man gör sig "osäker" på ??..