Tikinmyheart: När jag klickar på "mer information kommer följande text;
Problemet kan bero på en mängd orsaker, till exempel:
Internetanslutningen har avbrutits. Webbplatsen är inte tillgänglig för tillfället. DNS-servern (Domain Name Server) kan inte nås. DNS-servern har inte någon information om webbplatsens domän. Om detta är en HTTPS-adress (säker adress) klickar du på Internetalternativ på Verktyg-menyn, och därefter på Avancerat. Kontrollera att SSL- och TLS-protokollen är aktiverade i avsnittet Säkerhet.
Montén Python: det där har jag också tänkt på när man ser bilder i TVn. En del omklädningsrum för bortalaget ser ut att vara i något gammalt pannrum! Timrå måste ha ett utav dom bättre!
Problemet kan bero på en mängd orsaker, till exempel:
Internetanslutningen har avbrutits.
Webbplatsen är inte tillgänglig för tillfället.
DNS-servern (Domain Name Server) kan inte nås.
DNS-servern har inte någon information om webbplatsens domän.
Om detta är en HTTPS-adress (säker adress) klickar du på Internetalternativ på Verktyg-menyn, och därefter på Avancerat. Kontrollera att SSL- och TLS-protokollen är aktiverade i avsnittet Säkerhet.