Abron: 2-3 matcher till med denna trupp och du kan ställa in dig på kvalserien,ny tränare eller nytt blod måste in,helst både och. Finns inget go eller jävlar anama i detta lag alls,finns absolut inget som tyder på att spelet ska bli bättre.
AndersN: Ett klart fall framåt arbetsmässigt. Med en center, en målvakt och en back under uppehållet så kan vi nog undvika KS. Men det gäller att agera nu och inte i januari. Om B och H ryktet stämmer så är ju frågan vem det är som sprider dålig stämning och vem som ska bort?
Tom Topp: Nu e Lilla farbrorn på gång igen i Fribourg!!! Hoppas att Frondell kan spela för de såg otäckt ut igår 😭😭 Men nu ska vi (hoppas jag) ge baggarna en bra o trevlig match!! Sitter med ett stort gäng av både svenska o norska ... | Läs mer
2-3 matcher till med denna trupp och du kan ställa in dig på kvalserien,ny tränare eller nytt blod måste in,helst både och.
Finns inget go eller jävlar anama i detta lag alls,finns absolut inget som tyder på att spelet ska bli bättre.