Yellowcard: Haha ;-) Men eftersom jag hatar Bruunäs och dom har kvalat ett antal gånger då har jag jämt hejjat på Leksand för att dom ska byta plats! Så nu gillar jag Leksand och hatar Bruunäs =) Och så vill jag precis som Andersson köra klackmatch mot Leksingarna :)
Blizzard: Kan inte påstå att jag känner nåt för Leksand eller Brynäs egentligen. Men skulle jag välja någon av dem så blir det Leksand - dels för att dom är lätta att slå hehe (!!), men även för att de drar mycket publik=) Fullsatt är alltid bra för vår ekonomi!
Underbar jävla hockeykväll igår! Var på social tillställning, men tack vare många års förfining av hockey-sneakiness lyckades jag hålla mig uppdaterad under matchen. Mest nöjd med ett väl tajmat toabesök där jag lyckades pricka in ... | Läs mer