gud: Ja du måste ju ha tur i livet någon gång du med. Ska snart vandra med tunga steg till vallokalen jag med. En sak som är dösäkert är att jag < b >inte ska rösta på gud iaf< /b > !
Kvastis: Jag är ingen chicken;( Har jag lovat att tillverka en almanacka så ska det bli en almanacka. I swear;) Sen får vi väl se hur många som bangar, inte blir det då jag.
Jämtlandsfil: Zupancic var sloven. Möjligen den förste slovenen i SHL. På den tiden var jag drivande i TIK-Bergslagen. Där fanns en stark enklav arbetsinvandrade slovener i flera generationer.
Några ur det gänget (10-12 stycken) hängde ... | Läs mer
Ja du måste ju ha tur i livet någon gång du med. Ska snart vandra med tunga steg till vallokalen jag med. En sak som är dösäkert är att jag < b >inte ska rösta på gud iaf< /b > !
Kvastis:
Jag är ingen chicken;( Har jag lovat att tillverka en almanacka så ska det bli en almanacka. I swear;) Sen får vi väl se hur många som bangar, inte blir det då jag.