Linkan är T-J,s knähund o har inte ett skit att säga till om....Det är tyrannen Johansson som styr allt i föreningen, både sportsligt o ekonomiskt! Nån skulle knäppa han på näsan o få han att se helheten av det hela.
Tycker att Christer E borde gå in o ta tag i det här nu, för nu är det riktigt illa.. Vi åker ut med det här laget, fatta det!
RunarUp: Bara vi får in reklampengar så skiter jag i tröjans utseende just nu helt enkelt. Nu måste föreningen börja jobba upp ett eget stabilt kapital. Om det går ut över tröjan, so be it! Anser jag. Med respekt för att alla tycker olika.
Linkan är T-J,s knähund o har inte ett skit att säga till om....Det är tyrannen Johansson som styr allt i föreningen, både sportsligt o ekonomiskt!
Nån skulle knäppa han på näsan o få han att se helheten av det hela.
Tycker att Christer E borde gå in o ta tag i det här nu, för nu är det riktigt illa..
Vi åker ut med det här laget, fatta det!