zaccodog: Det är styrelsens jävla skylldighet att besluta om att göra en Brynäs/Lule/Skellefte.....Gå ut till ett antal utvald sponsorer o vädja om hjälp, erkänn att ni misslyckat totalt! Nu är det handlingskraft som gäller o inte en jävla massa snack..............VAKNA FÖR FAAN!
RunarUp: Bara vi får in reklampengar så skiter jag i tröjans utseende just nu helt enkelt. Nu måste föreningen börja jobba upp ett eget stabilt kapital. Om det går ut över tröjan, so be it! Anser jag. Med respekt för att alla tycker olika.
Det är styrelsens jävla skylldighet att besluta om att göra en Brynäs/Lule/Skellefte.....Gå ut till ett antal utvald sponsorer o vädja om hjälp, erkänn att ni misslyckat totalt! Nu är det handlingskraft som gäller o inte en jävla massa snack..............VAKNA FÖR FAAN!