Mappe: Och vilken positiv enrgi ger man laget med en sådan då. Vi ska väl göra vad vi kan för att lyfta laget. Dom som inte vill att Timrå ska komma ur denna besvärliga situvation kan ju bara stanna hemma.
Min känsla är att på skäll och spydiga komentarer sidan är tankarna välfyllda. Det är positiv enrgi som fattas. Minns Stormare ifjol eller när Sonnenberg kom. Och en del andra signaler och rykten
Känns jobbigt att dom säsongerna då vi potentiellt kunnat vinna något är förbi. 22/23, 23/24, 24/25 skulle ha förvaltats bättre. Nu vart det bara några fina tabellplaceringar och 3 raka slutspelsuttåg. Hemvändarna hade nog hoppats på ... | Läs mer
Vi ska väl göra vad vi kan för att lyfta laget. Dom som inte vill att Timrå ska komma ur denna besvärliga situvation kan ju bara stanna hemma.
Min känsla är att på skäll och spydiga komentarer sidan är tankarna välfyllda.
Det är positiv enrgi som fattas. Minns Stormare ifjol eller när Sonnenberg kom.
Och en del andra signaler och rykten