dr-nix: Döma ut o döma ut. Jag är besviken. En kille som inte ens Brynäs vill ha som inte spelat sen februari o som tränat med Valbo? Det må var hur kort tid som helst. Jag är Orolig.
Jag dömer mer ut ledningen än HP, tycker jag! Han är nog väldigt nöjd att få den här chansen o jag tycker att vi borde ha en i matchform för ES. Men men jag har haft fel förut, det är väl besvikelsen som talar. Det här är ju trots allt det realistiska tydligen.
vi LÖSER det här utan Hartmann, Forsmark på läktaren och Pääjärvi som extra.
9 poäng ner till kvalserien kolla vårat spelschema jämfört med dem under oss + pauserna mellan. Vore sinnesjukt om vi tappade detta, nej tänker inte jinxa, ... | Läs mer
En kille som inte ens Brynäs vill ha som inte spelat sen februari o som tränat med Valbo?
Det må var hur kort tid som helst. Jag är Orolig.
Jag dömer mer ut ledningen än HP, tycker jag! Han är nog väldigt nöjd att få den här chansen o jag tycker att vi borde ha en i matchform för ES.
Men men jag har haft fel förut, det är väl besvikelsen som talar.
Det här är ju trots allt det realistiska tydligen.
Redigerad kommentar