Dunc: Du är bara en fånig lallare Uffe som sitter med tummen i munnen stillatigandes när allting går åt helvete. Du skulle kunna skapa ett fint samarbete med TJ eftersom ni har samma ideologiska filosofi över hur en idrottsförening bäst skall bedrivas! Fruktbart och dynamiskt!
Uno Gordon: "Du är bara en fånig lallare Uffe som sitter med tummen i munnen stillatigandes när allting går åt helvete."
Men att gå in och skriva avgå alla på ett forum kan ju inte vara långt ifrån detta? Känner folk som skriver liknande saker att dom har agerat på något sätt? Tänker dom för sig själv när dom klickar på skicka knappen att "jag gör ju iaf något för den här klubben"?
Kollar man runt gör vi en bra silly - hittills. Som exempel plockar Färjestad in en slovak som knappt var topp 50 i inhemska poängligan, Djurgården sägs värva hem Hank the Tank occh Växjö ersätter McLaughlin med Mäntykivi. Vidare har ... | Läs mer