TIK55: Sa han så? Ja då kan man undra var lojaliteten och hjärtat finns. Men som det nu verkar så finns det nog ändå ingen som har något större hjärta för laget möjligen Lander och Sebbe undantagna.
Timrå Icon: PW sa väl, enligt något tidningsuttalande, redan när det stod mellan Timrå och Södertälje att han helst ville till Luleå, men att de redan hade två bra målvakter denna säsong (eller något i den stilen). Det bör väl också ha varit därför som han inte gick till Södertälje, att han bara ville skriva kontrakt för denna säsong alltså och sedan kunna välja Luleå nästa säsong.
Montén Python: Absolut en självklarhet för oss som är duktigt utomsocknes: Är sedan många år guldmedlem och en flitig gäst i den allt bättre TIK-shopen.
Frun (håller på Lakers) frågade för nån månad sen hur många replikor man kan ha. ... | Läs mer