Jag har förstått av mycket initierat branschfolk att bannerreklam ger noll i inkomster numera. Det finns inga företag som är intresserade av att slanta upp pengar för detta. Nu tror jag ju förvisso inte att marknadsenheten har varit förutseende och insett detta. Snarare handlar det väl om att " sitter man tillräckligt länge i skyddsrummet och väntar så går kriget över" och krig är ju som bekant otäckt.
Dessutom så kan man ju göra så mycket med kepsar . -Man kan ha genomskinliga plastskärmar. -Man kan ha en rolig örn ovanpå som klappar händerna. -Man kan ha en keps för nattbruk, vardag och fest.
Ja utvecklingsmöjligheterna är oändliga. Skomakare bliv vid din läst och håll ut tills pensionen kommer och befriar Dig !
FrOllik: 54 i taket? Det dröjer förhoppningsvis. Det blir nog efter karriären och när hans skridskor legat på hyllan ett tag. Sedan borde nog Zätas nr 20 bli nästa i raden att hissas. 🙄 Man bör däremot hissa spelare i tid. Inte vänta ... | Läs mer
Nu tror jag ju förvisso inte att marknadsenheten har varit förutseende och insett detta. Snarare handlar det väl om att " sitter man tillräckligt länge i skyddsrummet och väntar så går kriget över" och krig är ju som bekant otäckt.
Dessutom så kan man ju göra så mycket med kepsar
.
-Man kan ha genomskinliga plastskärmar.
-Man kan ha en rolig örn ovanpå som klappar händerna.
-Man kan ha en keps för nattbruk, vardag och fest.
Ja utvecklingsmöjligheterna är oändliga.
Skomakare bliv vid din läst och håll ut tills pensionen kommer och befriar Dig !