Klubben måste med det snaraste försöka få till bättre ståplats för publiken. Som det är nu kan man bara stå på kortsidan. Väljer man att stå med rö-token då måste man ha hörselskydd och inte nog med det. Rätt vad det är kommer ett stort jävla röskynke farande över huvet o då ser man inget. Som sagt gör något rationellt så att ståplatspubliken trivs. Detta är ett måste om publiken skall fortsätta se matcherna live.
Så, då har jag äntligen fått tummen ur och beställt lite matchtröjor. Som guldmedlem beställde jag den signerade av årets och passade på att beställa en signerad av fjolårets (barn). Kan rekommendera framförallt fjolårets då de säljs ... | Läs mer
Som sagt gör något rationellt så att ståplatspubliken trivs. Detta är ett måste om publiken skall fortsätta se matcherna live.