RocknRolf2: Det jag minns var att Aftonbladet först hade en profilbild på förövaren, och han hade utstående öron. Jag tror att Nubben klädde/täckte skott den gången, klart Kentigt ansikte, blev möjligen utbytt.
Vilket depp efter gårdagens magplask i f***ing Hovet. Reste mig och drog direkt efter straffhelvetet. Att sitta ensam i rött och vitt mitt i en svartgul hånande massa blev bara för mycket.
Åker hem i natten med miljoner frågetecken. Mår illa. Var vi dåliga? Hade vi otur? Vart står laget? Skador? Ekonomi? Ledning? Styrning?
RunarUp: Bara vi får in reklampengar så skiter jag i tröjans utseende just nu helt enkelt. Nu måste föreningen börja jobba upp ett eget stabilt kapital. Om det går ut över tröjan, so be it! Anser jag. Med respekt för att alla tycker olika.