fredriko74: Frågan som då uppkommer, är ju varför du väljer detta forum att informera om den förmodade "incidenten", om det nu inte är för att skylta med något, som du påstår. Vad hade du tänkt dig att uppnå med att outa personen ifråga inför oss HS:are? Kommer det komma något bra ur detta, annat än att det är snuddande nära förtal?
Som Olle säger, ta kontakt med Timrå IK istället, om det nu finns någon substans bakom det.
Kattgubben: Ju fler kanaler man sänder ut, där jag som fans inte är nöjd desto bättre lr hur? För du vädrar väl inte bara det du är missnöjd med mail till styrelsen? Nu kan man ju vissa tycka att detta är kattskit, jag förespråkar att man kan rannsaka sig själv som spelare.
Och allra helst nu med denna starten, avbocka alla aspekter som kan påverka mig negativt spelmässigt mm. Det jag nämnt vill jag påstryka inte är prestationshöjande, och kommer nog aldrig bli heller!
Menade bara från begynnelsen att hoppas att Murley idag valt ett bättre sätt att ladda inför morgondagens match!
vi LÖSER det här utan Hartmann, Forsmark på läktaren och Pääjärvi som extra.
9 poäng ner till kvalserien kolla vårat spelschema jämfört med dem under oss + pauserna mellan. Vore sinnesjukt om vi tappade detta, nej tänker inte jinxa, ... | Läs mer
Som Olle säger, ta kontakt med Timrå IK istället, om det nu finns någon substans bakom det.