jå1:Ojämn jo visst men när man inte agerar rör sig inte utan släpper in mål med vilje se bara på straffen fjärde målet ex helt utan att röra sig bry sig då jävlar kan man inte lura en norrläning till och med hoppas jag. Men jag tror tyvärr så tror ingen på ryktet utan norrlands tränare tror bra om allt och alla som många här oxå gör även jag.
Nyss hemkommen från timrå . Helt otroligt att man kan må så dåligt efter en vinst . De jag för alltid kommer minnas från denna match är joakim lundström . De va de värsta jag sett på denna nivå . Och i den viktigaste matchen han spelat dessutom .
sargad: Önskar alla klyktattare en fin midsommar, hoppas ni hänger kvar så vi får våra fina derbyn 2026 igen. Till era moderatorer, inför Cluben-filter, för allas trevnad