Dream Team: Då måste det ju ha varit du som drog det skämtet! För det var i slutet av säsongen. Jag minns i alla fall att jag skämdes över hur jävla dumt jag tänkte. Först blev jag dock lite arg för att du (?) avslöjade hur det hade gått i matchen, men sedan tog lättnaden över en efterlängtad vinst över.
hubbenorlen: Ja och den röda tråden här är att allt hände på vårkanten efter en lång tung vinter indränkt i sprit hahaha! Inte undra på att man är såsig i skallen efter en sån säsong. Blir det likadant i vinter lär man börja tro på tomtar och troll innan det är färdigt. Finns ddt inte något rehab för utbrända hs:are...?
hubbenorlen: Ja, det kan det nog ha varit trots allt. Eftersom det skiljer nio timmar och jag självklart ville uttrycka min lättnad efter segern så blev det nog lite galet med klockan :)
Man jag förstår dig. Jag hade mycket väl kunnat göra samma sak! :)
FH - avdammad: Förstår inte heller mångas oro här inne, såg er mot oss då var ni grymma och Samme vet vad han gör Detta var en av de säkrast matcherna i mina ögon på oddset, tillsammans med Djurgården mot knäcketofsarna
Ha en go kväll och lita på Samme, det är ingen finsk poser ni har i båset nu
Dream Team: Då måste det ju ha varit du som drog det skämtet! För det var i slutet av säsongen.
Jag minns i alla fall att jag skämdes över hur jävla dumt jag tänkte.
Först blev jag dock lite arg för att du (?) avslöjade hur det hade gått i matchen, men sedan tog lättnaden över en efterlängtad vinst över.
Herregud vad dum man kan vara ibland.