fredriko74: appropå sterner "– Robin har haft problem med sjukdom och vi ville att han skulle förbättra sin fysik. Han har tränat jättebra på slutet och vi får se när han spelar."
Blizzard: Lugn i busken, tot stenkoll att du skrivit ang att han är på väg tillbaka. Men fan jag har varit bortrest 3 v, vet att han var dålig sista vänskapsmatchen borta mot SAIK. Har han råkat ut för pesten lr ?
FH - avdammad: Härligt med en del nostalgiska inlägg idag. 1965 var jag nio och fick börja följa farsan på Timrås/WÖ:s och Giffarnas matcher. Dessa lag fastnade längst in i hjärtat och är kvar där lika hårt fortfarande.
"– Robin har haft problem med sjukdom och vi ville att han skulle förbättra sin fysik. Han har tränat jättebra på slutet och vi får se när han spelar."