Om timrå spelarna inte vill bli kallade för små patetiska kycklingar så behöver dom rycka upp sig. Patetisk vad man viker ner sig. För det är exact vad dom gör!
Pussys!
Jävlar vad jag blir förbannad! jag blir! KÄRRINGAR!
fbk var bättre än oss medanas vi ger bort den här matchen! Fan släpp av dessa för kvällen kärringar i hudik så då dom kan gå hem
Får fan skylla sig själva, backar man hem som man gör och öppnar upp sig som en malmskillnadsgatanhora så blir det som det blir. För mig är det utopi att man tot vänder med hela handen spelmässigt, grrrr!!
Bragd-Birger: Har inte sett nått av matchen. Tittade precis till liverapporteringen från AB och såg precis att Brynäsjävlarna tog ledningen 18.46 i 3:e. Tärt.
Zource: GLÖM DIN DRÖM! Nu ska Tim Juel in och vakta kassen och upprepa fjolårets bragd. Didrik o skägget/mustachen håller blå. Dahlén fortsätter att ösa in mål. Sega gubbarna är slowstarters men vaknar till efter jul... När det dags för 5 ... | Läs mer