Modano:Varför skulle ett samtal till frälsningsarmen ge mig fler plus? Jag förstår inte det. Menar du att jag skulle ha ringt upp Frälsningsarmen och berättat för telefonisten om dina inlägg, varpå personen i fråga blev så upprörd att han, eller hon, fick sju av sina vänner att regga sig på Hockeysnack bara för att ge mitt inlägg plus? Och vad har Perra och "Ägghalvan" med saken att göra? Har de också varit i kontakt med Frälsningsarmen? Och i så fall: Varför? Jag tycker att du är oklar.
Hypocrisy: Måste verkligen hylla ledningen som drygt en vecka efter att finnkräket släppte bajsbomben har Tommy Samuelsson klar. Det är fan toppklass på det 👏
Modano:Varför skulle ett samtal till frälsningsarmen ge mig fler plus? Jag förstår inte det. Menar du att jag skulle ha ringt upp Frälsningsarmen och berättat för telefonisten om dina inlägg, varpå personen i fråga blev så upprörd att han, eller hon, fick sju av sina vänner att regga sig på Hockeysnack bara för att ge mitt inlägg plus?
Och vad har Perra och "Ägghalvan" med saken att göra? Har de också varit i kontakt med Frälsningsarmen? Och i så fall: Varför?
Jag tycker att du är oklar.