Är alla så tråkiga att dom inte ens kan se lite charm med att vi ramlar ner en division och i första matchen så bränns det bengaler? Eller är det enbart pekfingerhyttande som gäller?
Knylan: Jag tycker det var lite småcharmigt med huliganwannabees pratandes västmanländska (eller vad man nu kallar det). Saknar nåt sånt hos oss, ett Ultras el dyl. I brist på annat, fungerande hockeylag t.ex, skulle vi åtminstone kunna leva jävel på läktaren (lite lagom sådär. En och annan bengal och några dödskalleflaggor. Mörka huvtröjor UTAN klubblogga men halsdukar, BARA halsdukar).
Montén Python: Hoppas verkligen TS. har lite nya ide'er vad gäller uppspel, hålla i och inte "dumpa puck" i tid o otid. Rörligare PP och inte att han har förutfattade meningar om vilka som skal vara på isen vid PP. Inte vara rädd att ... | Läs mer