DJ Hemp: Annars kan jag rekommendera Bollinger! Den är grymt bra! Nästan för fin att vaskas... En Timråit måste befinna sig i rännstenen då och då. Men vi tar oss alltid upp därifrån! Vi ger aldrig upp!
Apropå rännstenen, jag tillbringade drygt fem år i den. Vill fan inte tillbaka. Kan leva med att TIK har det lite jävligt ett tag nu, bara vi inte åker ännu längre ner i dyn (det tror jag inte, vi är inte IFSH). Hamnar vi till och med Topp 7 är det en jävla skön bonus!
Vill bara förtydliga att ingen förening ”godkänner” någonting. Alla har önskemål. Vi har försökt byta till oss så mycket vi kunnat, samt önskat hemmapremiär. Alla önskemål går inte i mål, mycket på grund av så kallade ... | Läs mer
Den är grymt bra! Nästan för fin att vaskas...
En Timråit måste befinna sig i rännstenen då och då.
Men vi tar oss alltid upp därifrån! Vi ger aldrig upp!