hubbenorlen: Apropå.... så pågår en never-ending hetsdiskussion på Skellefteås HS(Farbror Barbro/Sven Sewage) VS Luleås HS(Sven Savage). Man kastar kilometerlånga nedsättande texter om respektive förening. Lite småkul att läsa som utomstående ibland men där är det inte enkelt att föra "hockeysnack". Den som har några minuter över på en buss, tunnelbana eller slikt kan jag rekommendera läsning. Dock i måttliga mängder.
Nisse1: Det är väl för fan inget konstigt med att han skrattar till, han lär nog ha tänkt att fan så kass jag är och istället för brinna av fullständigt så döljer han det i form av ett flin.
Nä fan, jag tycker Emil ska ringa dig och ... | Läs mer
Den som har några minuter över på en buss, tunnelbana eller slikt kan jag rekommendera läsning. Dock i måttliga mängder.