Vargher85: Hahaha. Sen tycker jag att sånt där är lite googlekusligt. Jag undrar om random icke hockeyintresserade person får samma träff eller om de där demonerna i silicon valley bara ger en hockey/Timråsurfande person en sliten Crippe? Hemp som kanske gillar mello mest kanske fick upp Anton Ewald och fattar ingenting?
Jag är tillbaka i Sverige... Kul väder... Timrå ledningen är i Prag va? Då blir väl inga nya spelare presenterade... Annars känns det lite svårtippat i VM,.. Vi verkar ha ett ganska komplett lag med rollspelare till 4 femmor så det känns rätt bra iaf!
Bobby Hahl: Har lyssnat på lite poddar och hört en del intervjuer med lokala Detroit- journalister och alla säger att han spelar för Timrå. En påpekade dessutom att det var Z:as klubb och Eddie sa att han pratat med honom en del.
Av en händelse sökte jag på "pundare" på Google bilder. Första bilden som dök upp var intressant. Prova du också!