DJ Hemp: Det jag menar är att det är betydligt hälsosammare för mig att kolla en Lakers-match än en Timrå-dito. Jag gillar inte att se Lakers förlora, men det gör oftast ont ända in i hjärteroten att se Timrå torska. Där är en stor skillnad.
Satan vad impregnerad jag blir. Namnet kom till exakt som du beskriver. När jag skapade min profil spelade vi CS på varenda middagsrast och mitt namn där var Runar Sögaard. Detta var mitt i sörjan när galningen höll på som värst och bl a sköt rådjur från sin altan. Sen blandades det med att man som nykomling blir lite av en Runner up.
Så du slog verkligen huvudet på spiken. Hatten av för dig!
Smörgåsen : Skulle påstå att det kommer vara mer karaktär i laget kommande säsong än den som var. 16 forwards i truppen, vilket innebär att 6-7 spelare kommer behöva slåss med näbbar och klor för att ta en plats på 4 kedjor, då om nåt ... | Läs mer
Jag gillar inte att se Lakers förlora, men det gör oftast ont ända in i hjärteroten att se Timrå torska. Där är en stor skillnad.
Satan vad impregnerad jag blir. Namnet kom till exakt som du beskriver. När jag skapade min profil spelade vi CS på varenda middagsrast och mitt namn där var Runar Sögaard. Detta var mitt i sörjan när galningen höll på som värst och bl a sköt rådjur från sin altan.
Sen blandades det med att man som nykomling blir lite av en Runner up.
Så du slog verkligen huvudet på spiken. Hatten av för dig!