OlliJanne: Av det jag sett så anlitar de flesta en PT som är inspirerad av Andreas Öhgren, verkar vara mkt utfal och explosivitet i sidled. Erik Karlsson verkar kör tyndlyftning/styrkelyft som jag förstår är det lite FHC inspirerat. De som kör på samma gym som jag verkar köra lite extra utöver det som körs via klubben.
Karlsson74: kolla Brynäs säsong, max flyt i värvningarna, ett spel som laget köpte in sig på samt extremt skonade från skador. Skulle vara trevligt om minst en av dessa faktorer slog in för oss, kommande säsong
Av det jag sett så anlitar de flesta en PT som är inspirerad av Andreas Öhgren, verkar vara mkt utfal och explosivitet i sidled. Erik Karlsson verkar kör tyndlyftning/styrkelyft som jag förstår är det lite FHC inspirerat. De som kör på samma gym som jag verkar köra lite extra utöver det som körs via klubben.