kapten: Eftersom han ondgjorde sig över trumman sist han var på besök så kan man ju när han är på plats i båset stämma upp i ett: "Är ni beredda?...Ge mig ett t..T!..ge mig ett r.. R!...ge mig ett u..U!.." (osv) "...vad blir det?.. TRUMMAN..dunk-dunk-dunk..TRUMMAN..dunk-dunk-dunk..
Sedan vid lämpligt tillfälle kan man ju stämma upp i : "Å-å-å Niklas, å-å-å Niklas, du måste höja lilla rösten för att höras.."
Angående nubben: hoppas verkligen föreningen går vidare. Rullar vi på fortsatt med El Nubbo cementerar vi bara känslan av att här i Timrå, här är vi nöjda och rullar på som om det vore 2004 igen.
Treårskontrakten på Lilja och Westy är ... | Läs mer
"Är ni beredda?...Ge mig ett t..T!..ge mig ett r.. R!...ge mig ett u..U!.." (osv) "...vad blir det?..
TRUMMAN..dunk-dunk-dunk..TRUMMAN..dunk-dunk-dunk..
Sedan vid lämpligt tillfälle kan man ju stämma upp i :
"Å-å-å Niklas, å-å-å Niklas, du måste höja lilla rösten för att höras.."