Timråpodden J: Grymt bra podd! Anställ Jimmy Hamrin, kan garantera att han både skulle kunna bygga profiler och skapa ännu större intresse, just nu känns det rätt menlöst i mångt och mycket. Trötta intervjuer och "reportage" överlag, avsaknad av nytänk, mest samma lika.. Som det sas i podden, idag är det Mittmedia som står för marknadsföringen.
Matchkommentarerna på hemsidan efter match, är de värdiga ett SHL lag? Får vem som helst skriva dem, vart anmäler man sig?
JonteD: Då jag är medlem har jag precis mailat till valberedningen ([email protected]) och nominerat Jonas Torines till posten som ny ordförande. Om det är fler medlemmar som tycker som jag så följ gärna mitt exempel för att öka ... | Läs mer
Matchkommentarerna på hemsidan efter match, är de värdiga ett SHL lag? Får vem som helst skriva dem, vart anmäler man sig?