KulltorpsOlli: Om du ändå ska försöka ”gilla läget” så tror jag du verkligen bör förlika dig med läget, det vill säga den krassa verkligheten som just nu innebär att vi är en pinne från säker mark. Även om det är lite tråkigt att ha det perspektivet, jag vet.
Knylan: Var du ironisk nu? Jag blev osäker... Om du var ironisk så vet väl också du att 90procent av våra poäng togs under de första matcherna. Vi befinner oss oceaner från de insatserna nu. Poängmässigt är vi strax bakom, men spelmässigt mm är vi miles away... Om du inte var ironisk så ska du veta att du har talang för det. :-) Jag ger inte upp.
Villervalla: Ja och ST:s källa är följande: "Enligt ordförande Lars Backlund får han sparken." Om det är så att Backlund sagt detta till ST så är det riktigt oproffesionellt från Backlunds sida kan jag tycka. Det behöver man inte lägga ... | Läs mer