sargad: vi är inte riktigt där idag va. Vi kommer inte upp i banan idag va. Vi måste täta till försvarsspelet va och vila och få massage efter matcherna va.
Nä jag är bara en arg supporter och Freddan är ett heltidsanställt proffs. Han kanske har en plan. Jag hoppas det för det ligger ganska mycket i potten va.
{8671}: Freddan verkar vara intelligent på många sätt och fler än jag blev väldigt förvånad hur kedjorna är formerade, kväver man wedda med Gallo och Madsen match 3 så kommer jag att kräkas.
Timrå kändes bara trötta o sega idag . Ingen fart på benen och i princip obefintligt anfallsspel ( ett bra returmål och ett slumpmål , resten ganska ofarligt) . Svedberg räddar mycket men i ärlighetens namn har han mycket tur idag också . Nåja , hemma på söndag
Montén Python: Hoppas verkligen TS. har lite nya ide'er vad gäller uppspel, hålla i och inte "dumpa puck" i tid o otid. Rörligare PP och inte att han har förutfattade meningar om vilka som skal vara på isen vid PP. Inte vara rädd att ... | Läs mer
Nä jag är bara en arg supporter och Freddan är ett heltidsanställt proffs. Han kanske har en plan. Jag hoppas det för det ligger ganska mycket i potten va.