Hassan: någon undrade vilken jag är (anonym skrev han visst) Kanske din bäste vän , din granne , bror , och jobbar med , han i kassan i butiken som du slänger käft med , killen som du står med , sitter med på matchen .. som heter Clay , Eller vad ni nu heter och finns med underfundiga namn , en helt vanlig man med åsikter om ditt och datt och Timrå ik . Vi syns på nästa match
Först blir man deprimerad när man får läsa om årets siffror. Fast när jag tänker på vart föreningen var för tio år sedan så tycker jag nog att det har gjorts en jäkla resa! Så lite glad kan man nog vara ändå.
Kanske din bäste vän , din granne , bror , och jobbar med , han i kassan i butiken som du slänger käft med , killen som du står med , sitter med på matchen ..
som heter Clay ,
Eller vad ni nu heter och finns med underfundiga namn , en helt vanlig man med åsikter om ditt och datt och Timrå ik .
Vi syns på nästa match