Kulltorp: Nubben är en smart man, han såg detta komma! förlåt Nubbis att jag var arg tidigare säsongen att du inte värva upp hela kassan. Nu sätter jag upp en bild på dig åvan sängen!
Sätt alla aktuella lag i karantän i 14 dagar. Sen samla alla lag i på en plats och kör en kvalserie under en vecka. Tycker det är mest rättvist. Nästa år ser förutsättning annorlunda ut. Vi i HA är de stora förlorarna här.
Kollar man runt gör vi en bra silly - hittills. Som exempel plockar Färjestad in en slovak som knappt var topp 50 i inhemska poängligan, Djurgården sägs värva hem Hank the Tank occh Växjö ersätter McLaughlin med Mäntykivi. Vidare har ... | Läs mer
förlåt Nubbis att jag var arg tidigare säsongen att du inte värva upp hela kassan. Nu sätter jag upp en bild på dig åvan sängen!