Rytter: Haha annars hamnar man i en diskussion som pågår i 15 sidor som handlar om att du tycker Dahlens intervjuver är dåliga och att jag gillar att han vågar sticka ut och ha glimten i ögat 23 år gammal. Tackar och bockar.
Rallarn: När man spelar som en påse skit och sen går ut och hånar motståndarna, då framstår man bara som en dålig förlorare och man lägger ju verkligen upp för lite hån på sin egen bekostnad. Hade önskat lite mer självinsikt i den intervjun. Hade Dahlén och gänget gjort sitt jobb hade vi vunnit den här matchen.
Alla till Ladan i morgon! Nu sluter vi upp oavsett hur besviken man är på vissa individer och på Nubben och hans tvivelaktiga ”livstidskontrakt” strösslade med guld och diamanter. Oavsett hur besviken vi är på Backlund, styrelse eller ... | Läs mer