Rallarn: När man spelar som en påse skit och sen går ut och hånar motståndarna, då framstår man bara som en dålig förlorare och man lägger ju verkligen upp för lite hån på sin egen bekostnad. Hade önskat lite mer självinsikt i den intervjun. Hade Dahlén och gänget gjort sitt jobb hade vi vunnit den här matchen.
{297}: Jag tycker inte att han hånar någon, intervjun sticker ut och är inte som det brukar låta efter förlust och saknar många klyschor. Det finns potential för utveckling. Ja jag håller med.
Alla till Ladan i morgon! Nu sluter vi upp oavsett hur besviken man är på vissa individer och på Nubben och hans tvivelaktiga ”livstidskontrakt” strösslade med guld och diamanter. Oavsett hur besviken vi är på Backlund, styrelse eller ... | Läs mer