Smokey: Jag kan starkt rekommendera filmen Heimat där det tar två timmar för förtexterna att rulla färdigt o där det sen tar två timmar till för en gammal tant att öppna ett fönster och ge de smutsiga hönsen mat. Givetvis till elakt fiolspel och i svartvitt. Det kan bli en ny favorit för farbror... jag brukar slå på den när det går tungt för Timrå. Man blir genast på mycket bättre humör. Förunderligt!
Rip Kirby: Alltså jag skiter fullständigt i det där gamla snacket om "själlöshet" eller att "arenan ska liga i Timrå" bara för att ..Ja för det är historia eller nått? Alltså intressant det här ändå. Jag hör ofta väldigt starka ... | Läs mer
Givetvis till elakt fiolspel och i svartvitt.
Det kan bli en ny favorit för farbror... jag brukar slå på den när det går tungt för Timrå. Man blir genast på mycket bättre humör.
Förunderligt!