DenRöda: Wandell säger ju att han hållit igång hela tiden utifall att sas, hade redan nobbat många anbud och att det inte var aktuellt med nåt annat än SHL. Har aldrig trott nåt om nån avgörande roll heller, men 3:e center helt klart realistiskt och isf riktigt bra jobbat då han knappast lär toppa både Scott och Palve.
Huge: Han lär knappast kosta en massa och är säkert en sund värvning om förväntningarna är rimliga. Jmfrt med Dick A är det ju rena rama spetsvärvningen
Väldigt spännande att se hur intresset för denna fråga är här jämfört med på årsmötet, där var det ingen som opponerade sig och här låter det som tredje världskriget. Om man hade velat så hade man kunnat komma till årsmötet, ... | Läs mer
Har aldrig trott nåt om nån avgörande roll heller, men 3:e center helt klart realistiskt och isf riktigt bra jobbat då han knappast lär toppa både Scott och Palve.