Olli Nomadinen : ja nu sjunger vi gemensamt "we shall overcome". Ni som såg Blötröven VS Six finger banjo stroke ikväll - spelade Endre och i s f hur ser han ut?
OlliJanne: Jag ser gärna Endre som andramålis nästa säsong, har en bra känsla att han och JJ kan sporra varann och fajtas och samtidigt bli bättre båda två. Tycker han är tillräckligt bra för att kämpa för en plats i SHL. Lär knappast va snordyr heller. Med det sagt så tycker jag JJ steppade upp flera nivåer under kvalet och behåller vi det fina försvarsspelet nästa säsong så är han såklart given 1a.
Montén Python: Absolut en självklarhet för oss som är duktigt utomsocknes: Är sedan många år guldmedlem och en flitig gäst i den allt bättre TIK-shopen.
Frun (håller på Lakers) frågade för nån månad sen hur många replikor man kan ha. ... | Läs mer
Ni som såg Blötröven VS Six finger banjo stroke ikväll - spelade Endre och i s f hur ser han ut?