mattias - 74: Eftersom jag egentligen är uttråkad av hela den här diskussionen ska jag låta bli att nämna att det enda raka är att köra introt till Kashmir med Led Zeppelin. Går man inte igång då är man en tondöv fondvägg.
Synct: Ett tips till alla som eventuellt stör sig på någon person på forumet. Svara inte på inlägg från den personen, då lovar jag att saker lugnar sig.
För övrigt, lite väl mycket pajkastning här inne för stunden tycker jag. Läs ovan tips för trevligare forum!
HAHA borde va stolta över Sabaton eftersom dom är från Dalarna men jag har svårt för dom, de har några låtar som är lyssningsbara.
Leksand hade Enter Sandman i många år som introlåt, den funkar nog överallt, början på låten är ju så tung.