{9908}: Haha men du överlevde iallafall 😆😅👍 Jag hade en liknande mental upplevelse av den där artikeln. Den berörde mig, djupt. Anton Lander kan vara den mest ödmjuke människa jag vet av. Och den relation dom har sinsemellan, far och son, hur Anton beskriver de olika rollerna och hur dom kan kliva i eller ur respektive roll när man är på träning och match eller hemmavid när man inte har fokus på uppspel och Timrå IK. Så vackert så även jag blev känslosam.
Bara Leksand som gjort mindre mål klart det här inte håller med 32 matcher kvar måste ageras annars kommer det bli ras ner till botten. Utan Johansson Dalle Genborg Didde har vi legat där redan i botten. Totala fiasko värvningar på ... | Läs mer
Jag hade en liknande mental upplevelse av den där artikeln. Den berörde mig, djupt. Anton Lander kan vara den mest ödmjuke människa jag vet av. Och den relation dom har sinsemellan, far och son, hur Anton beskriver de olika rollerna och hur dom kan kliva i eller ur respektive roll när man är på träning och match eller hemmavid när man inte har fokus på uppspel och Timrå IK. Så vackert så även jag blev känslosam.