Öppetmål: Har också hört något liknande, men har inte tänkt på att det ska speglats på isen. Jag vet själv hur det är att ha en fru som har en extremt jobbig graviditet. Jag kunde jobba på som vanligt. Men det är ju så sjuk olika jobb också.
Det värsta nu är att frugan totalt glömt hur illa det var under graviditeten och vill ha en till. 1 år tog det liksom.. ?
Åter till Timrå iallafall. Jag har hört att det fläktades rejält igår kväll efter förlusten. Det ska tydligen ha varit något som stört till det senaste tiden och det lättades upp. Vet inte vad det kan vara men vi får hoppas att laget visar en helt annan inställning efter.
Tallnäs: Härligt att läsa. Det har ju spekulerats att eftersom EP40 har hus i/vill bo i Sthlm så skulle han hellre spela för något lag där om han avslutar i SHL....Detta dementerar ju det hela. Finns bara ett svenskt lag för Elias :-)