roger_sundsvall: Säsongens viktigaste match. Torsk och 0-3 gör att risken för att många med torsdagsbiljett ger upp och inte går också blir det en tam inställning med 4000 plats. Kontra reducering i kväll, fullsatt lada på torsdag och chans på 2-2 i matcher. Nervöst! Trodde inte jag skulle känna nervositet i slutspelet men i dag är det nervöst, enbart pga man vill njuta av slutspelet så länge som möjligt och man vill inte att säsongen ska ta slut.
tjobba: Alltså jag har fått välsignelsen av frun att smita iväg på game 5, om den blir av, trots en hyfsat nyfödd knodd hemma. Så nu får Timrå skärpa till sig och plocka hem dagens match och helst även torsdagens!
Vill bara skryta lite att nu är vi ännu en GULD medlem här inne... hoppas jag inte jinxar nåt nu bara men jag kände att så mkt tid jag lägger på klubben kan ju detta med medlemskap guld vara ett bra sätt att sponsra. Jag bor inte i ... | Läs mer