Signatur: Ikväll ska jag skrika så plexiglaset bångnar !! kolla bakom målet på västra en bubbla inåt och i den studsar orden "jobba jobba jobba" runt runt i 110 decibel NU GÄLLER DET !! allt på ett kort !! den som inte skriker ikväll på plats är en medgångssupporter.... även i ett underläge... SVIK INTE GRABBARNA IKVÄLL !! PS Hur det än går så älskar jag TIMRÅ !!!
Linköping kommer aldrig ta SM-guld. En typisk plastklubb som tog sig upp i SHL för ni blev nyrika. Finns varken tradition, kultur eller stolthet i den klubben.
kolla bakom målet på västra en bubbla inåt och i den studsar orden "jobba jobba jobba" runt runt i 110 decibel NU GÄLLER DET !!
allt på ett kort !! den som inte skriker ikväll på plats är en medgångssupporter.... även i ett underläge... SVIK INTE GRABBARNA IKVÄLL !! PS
Hur det än går så älskar jag TIMRÅ !!!