KulltorpsOlli: Eller så ser han till att göra en operation om så behövs för axeln. För är det problemet som gör att han aldrig går in i fysisk kontakt i princip så gör han varken sig själv eller Timrå IK nån rättvisa.
{469}: Jag tycker det är helt ok om man är en lite mer ”mjuk” spelare, undviker närkamper osv. OM man levererar poäng. Tar du en sån som Hållander så är han både fysisk och levererar poäng men EP, Hanzl och Dahlén undviker gärna närkamperna. Hanzl har väl lite mer en tvåvägsroll medan Dahlén och EP nog borde leverera lite bättre.
Rip Kirby: Han har ju flyttat hit med frugan. Det är 4 stycken tränare, det inte tommy har kan kompletteras på de 3 andra positionerna. Tommy är och ska vara en ledare, tycker det syns att gruppen lyssnar, tar till sig och känner sig ... | Läs mer