Kryset: Blir inte Rahimi avstängd minst 4-5 matcher är det sjukt. Då ska zebrorna sluta att ta utvisningar helt och hållet. Dom måste vara blinda. Stäng av Rahimi för evigt.
Att man medvetet sänker en annan människa med berått mod känns för mig oerhört obehagligt. Nånstans måste det finnas en spärr att så här gör man inte. Tyvärr vissa verkar inte ha den eller då finns den långt innanför hjärnbarken. Tycker synd att Löven är som dom är. Hade varit kul med ett Norrlandslag till.
Vad ni nu väljer att identifiera er som. Det osar av besvikelse här inne, för att vi inte lyckades ta en enda poäng på våra 7 sista matcher. Ni blir arg & skäller på varandra och har er, vi pekar på enskilda ... | Läs mer
Blir inte Rahimi avstängd minst 4-5 matcher är det sjukt. Då ska zebrorna sluta att ta utvisningar helt och hållet. Dom måste vara blinda. Stäng av Rahimi för evigt.