Barkborren: gillar din pizza liknelse men om jag får fortsätta på den skulle man ju kunna fråga sig varför i helvete man beställer samma pizza som förra gången, trots att man vet att den smakade skit den gången (dvs PP förra säsongen och nu i premiären)
OlliJanne: dom två första ppna tycker jag var riktigt bra, sedan blev det tyvärr gamla synder! Boxplay var kanon och även försvarsspelet överlag, förutom dom första 20 sekunderna då. Sedan så är ju Luleå ett äckligt diciplinerat lag som det är svåra att komma åt, allra helst när dom spelar på ledning!
Montén Python: det där har jag också tänkt på när man ser bilder i TVn. En del omklädningsrum för bortalaget ser ut att vara i något gammalt pannrum! Timrå måste ha ett utav dom bättre!