{469}: och Hållander 23! Det är klart det blir svackor! Men avgörande idag, tycker jag, var när Dahlen dutta med pucken i pp, och dom fick kontra in 3-1. Hållander hade samma läge i spel 3 mot 5, mål där och Modo hade varit ett slaget lag! Så lite skiljer det! I min värld iallafall!
Tom Topp: Håller helt med. Duttande med pucken från EP och JD. Dessutom verkar det som att alla avslut skall göras så jävla snyggt. Spela lite mer kliniskt och låt fler spelare ta avslut så kanske en sådan som Kapanen med flera blommar ut
Här kommer man in sent ikväll och får läsa att Nubben var sportchef förra säsongen!! Det visste inte jag. Och den som berättar det är nån som registrerat sitt nick den 25 oktober! Det börjar bli några skumma typer här inne!