Dick Axelsson gör ju att man ogillar DIF ännu mer. Åker och hotar domare för att dom gör sitt jobb på isen. För min del gör det inte ont om han får 5 matchers avstängning.
TIK_TIK: Till råga på allt så va de väl en kvinnlig zebra elr har jag fel?? O sa han någe riktigt dumt till hon då jävlar ska de va många matcher i kylen!!🤬🤬🇺🇿
TIK_TIK: om det är lite krut i Wikegård så går han ut före domen och stänger av Dicken i fem matcher internt! Och säger att så här beter vi oss inte i våran klubb! Då skulle han få tillbaka lite anseende för Jurgårn!
Bara Leksand som gjort mindre mål klart det här inte håller med 32 matcher kvar måste ageras annars kommer det bli ras ner till botten. Utan Johansson Dalle Genborg Didde har vi legat där redan i botten. Totala fiasko värvningar på ... | Läs mer